Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча валіза Trunki "Candy Cat" – найкраща подруга юних мандрівників. Більше 5 млн придбаних валіз у світі, 5 років гарантії, 20 різноманітних варіантів дизайну – це те, що робить валізки від британського бренду Trunki справжнім бестселером у категорії дитячих товарів для подорожей! Валізи Trunki для дітей – це найкращі друзі! Досить нудьгувати, давай: ЗБИРАЙСЯ – містку і зручну валізу дітки самі можуть упаковувати і навіть везти за собою.
КАТАЙСЯ – коли ніжки втомилися, батьки легко переміщають малюка на валізі за допомогою ременя для буксирування. ЛІТАЙ – валізи для подорожей Trunki можна брати в літак як ручну поклажу.
- 1. Об'єм 18 літрів Ще більше місця для улюблених іграшок.
- 2. Надійні замки Гарантують цілісність та збереження речей під час поїздки.
- 3. Гарантія 5 років Виготовлений із міцного пластику та пройшов ретельне тестування.
- 4. Комфортне сидіння Дозволяє відпочити втомленим ніжкам малюка під час очікування в аеропорту чи на вокзалі.
- 5. Зручні "ручки-ріжки" Дитина може триматися за ріжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trunki |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Призначення | Для дітей |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 3 190 ₴






