
Дитяча валіза Trunki — чемодан-каталка на колесах для малюків Bernard Bumble Bee
- В наявності
- Код: 0044-GB01-UKV
3 190 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Дитяча валіза Trunki "Bernard Bumble Bee" – це яскравий аксесуар для захоплюючих подорожей маленьких сміливців.
Більше 5 млн придбаних валіз у світі, 5 років гарантії, 20 різноманітних варіантів дизайну – це те, що робить валізки від британського бренду Trunki справжнім бестселером у категорії дитячих товарів для подорожей! Валізи Trunki для дітей – це найкращі друзі! Досить нудьгувати, давай: ЗБИРАЙСЯ – місткий і зручний чемодан дітки самі можуть упаковувати і навіть везти за собою. КАТАЙСЯ – коли ніжки втомилися, батьки легко переміщають малюка на валізі за допомогою ременя для буксирування.
ЛІТАЙ – валізи для подорожей Trunki можна брати в літак як ручну поклажу.
1. Об'єм 18 літрів Ще більше місця для улюблених іграшок.
2. Надійні замки Гарантують цілісність та збереження речей під час поїздки.
3. Гарантія 5 років Виготовлений із міцного пластику та пройшов ретельне тестування
4. Комфортне сидіння .Дозволяє відпочити втомленим ніжкам малюка під час очікування в аеропорту чи на вокзалі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trunki |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Призначення | Для дітей |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 3 190 ₴





