
Іграшка Wader MAXIMUS Бульдозер помаранчевий 68 см (64540)
- В наявності
- Код: 64540
1 615 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Іграшка Wader MAXIMUS Бульдозер помаранчевий 68 см (64540)
MAXIMUS – це нова серія сучасних транспортних засобів майбутнього, що є синонімом сучасності, сміливого дизайну та високої якості виконання. Цей великий бульдозер помаранчевого кольору вирізняється стильними лініями кузова, великими матовими колесами та прекрасним оформленням деталей.
Футуристичний дизайн іграшки привертає увагу дітей та надихає на створення власних, креативних сценаріїв гри, сприяючи розвитку уяви. Бульдозер Wader додатково має рухомий ківш, що дозволяє використовувати його для перевезення піску або інших речей. Завдяки простій конструкції та невеликій вазі, дітям легко переносити і маневрувати транспортним засобом як вдома, так і на вулиці. Грайте та розвивайтесь з чудовими та безпечними автомобілями TM WADER!
Особливості іграшки Wader MAXIMUS:
-
✅ Іграшка Wader MAXIMUS (64540) має футуристичний дизайн, що розвиває уяву дитини.
-
✅ Бульдозер Wader помаранчевий оснащений рухомим ковшем для перевезення піску чи інших речей.
-
✅ Транспортний засіб MAXIMUS має великі матові колеса та стильні деталі кузова.
-
✅ Іграшковий бульдозер легкий та маневрений, ідеальний для гри як вдома, так і на вулиці.
-
✅ Бульдозер Wader має довжину 68 см, що робить його великим і видовищним.
Наш інтернет-магазин Babybox пропонує швидку та надійну доставку замовлених товарів для малюків та іграшок по всій Україні 🇺🇦, де є відділення Нової Пошти. 📦
Запрошуємо вас перейти на сайт Babybox.in.ua і ознайомитися з усім асортиментом товарів: все для хлопчика, машинки, товари для гри на вулиці та багато іншого. Переходьте зараз, щоб знайти якісні та безпечні іграшки для вашого малюка! 👉
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2040 г |
| Висота | 330 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 680 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 615 ₴