Іграшка Пінгвін ЛАКІ Tigres — Плюшева обіймашка для малюків/Оригінальний подарунок/Безпечна сировина
Іграшка Пінгвін ЛАКІ від Tigres — дуже милий та добрий. Він стане хорошим другом малюку та залишить чудові спогади про спільні ігри. Його приємно обіймати, брати в ліжечко, складати з ним добрі і захоплюючі історії про лісових звірів.
Гра з пінгвінчиком принесе море задоволення вашому малюкові. Оригінальний дизайн та гармонійне поєднання кольорів роблять цю м'яку іграшку ідеальним подарунком. Tigres гарантує 100% безпечну сировину та високу якість.
Особливості та переваги (Пінгвін ЛАКІ):
-
✅ Дизайн: Оригінальний та милий пінгвін ЛАКІ.
-
✅ Матеріал: М'який та приємний на дотик, 100% безпечна сировина.
-
✅ Безпека: Гіпоалергенний.
-
✅ Призначення: Обіймашка для сну, подарунок для дорослого і дитини.
-
✅ Розвиток: Стимулює фантазію та емоційний інтелект (через сюжетні ігри).
Наш інтернет-магазин Babybox пропонує широкий вибір м'яких іграшок, плюшевих друзів та товарів Tigres з доставкою по всій Україні 🇺🇦.
Запрошуємо вас перейти на сайт Babybox.in.ua та ознайомитися з усім асортиментом: пінгвіни, подушки-іграшки, м'які звірята та інші товари для сну. Обирайте найкраще для вашого малюка! 👉
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 160 г |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 18 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Птиця |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 584 ₴



