
Іграшкова пожежна машина | Дитяча червона пожежна машина, Tigres
- В наявності
- Код: 40047
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Машинки серії Smart Wheels – це яскраві, безпечні іграшки, створені спеціально для дітей від 1 року та представлені в різних варіантах, кожен із яких відповідає певній професії.
Основні особливості іграшок:
Розвиваючі функції – машинки сприяють розвитку моторики, координації рухів і сенсорного сприйняття.
Безпечні та міцні матеріали – виготовлені з безпечного пластику без дрібних деталей. Іграшки мають міцну конструкцію, зручний для маленьких ручок розмір і закруглені краї, що забезпечують безпечну гру.
Різні професійні види – в серії є шкільний автобус, поліцейська машина, пожежний автомобіль, автомобіль швидкої допомоги, гоночний позашляховик та фургон з морозивом. Авто та фігурки пасажирів прикрашені тематичними наклейками з емблемами, знаками та написами, що допомагають дітям краще запам’ятовувати професії. Граючи, малюки знайомляться з різними видами транспорту та дізнаються, хто виконує важливі професійні завдання у місті.
На бампері машинки є спеціальний отвір для мотузки, за яку улюблену іграшку зручно тягнути.
Машинки Smart Wheels допомагають малюкам розвиватися та отримувати задоволення від гри!
Упаковка - поліетилен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 335 г |
| Висота | 150 мм |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 184 ₴
