Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка та затишна подушка з яскравим зображенням сміливого дракончика стане улюбленою іграшкою вашої дитини. Ідеально підходить для дитячої кімнати, створюючи атмосферу казки та пригод. Подушка виготовлена з високоякісних матеріалів, приємних на дотик, та абсолютно безпечна для дітей. Яскрава вишивка "Be brave" надихне малюка на нові відкриття та подвиги.
Подушка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, чудово зберігає форму після багаторазового прання.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Ідеально підходить для комфортної гри
• Висока якість
• Гіпоалергенна
• Гармонійне поєднання кольорів
• Гарний подарунок для дорослої та дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Сірий |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 290 г |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 468 ₴

