Великий іграшковий самоскид - ідеальний подарунок для маленького будівельника. Це дуже міцна і приваблива машина з рухомим кузовом, що робить гру особливо реалістичною і пізнавальною. У передній частині іграшки розташована петля для кріплення шнурка, що дозволить дитині возити вантажівку за собою. На рамі машини також є отвір для зручного перенесення. Іграшка відрізняється міцною конструкцією і простим управлінням.
Всі елементи іграшкової вантажівки виготовлені з високоякісної пластмаси, стійкої до погодних умов, завдяки чому іграшка може цілий рік перебувати у дворі або на балконі.
Вік - 1+.
Де і як можна гратися з іграшковою вантажівкою:
- Будівельний майданчик: Створіть справжній будівельний майданчик прямо у дитячій кімнаті! Перевозіть пісок, камінці, іграшки - все, що потрапить під руку. Цим великим играшковим самоскидом
- Пригоди на природі: Візьміть дитячий самоскид із собою на прогулянку та влаштуйте справжні розкопки на дитячому майданчику.
- Рольові ігри: Придумайте свої власні історії та перетворите гру на захоплюючу пригоду.
Подаруйте своїй дитині море радості та яскравих вражень! Замовте наш самоскид прямо зараз і подаруйте своєму малюкові незабутні ігрові моменти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 880 г |
| Висота | 180 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 460 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 203 ₴
