влевовправо

М’яка іграшка змійка Зельда Tigres 20 см - креативний подарунок для подруги або тещі
- В наявності
- Код: ЗМ-0010
458 ₴
+380 (50) 088-38-79
- +380 (96) 651-74-94
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка іграшка змійка Зельда Tigres 20 см — подарунок на День закоханих та 8 Березня
Переваги м’якої іграшки змійки Tigres
✅ м’яка іграшка змійка з короною
✅ ідея для подарунка на День закоханих
✅ стильний подарунок на 8 Березня
✅ креативний подарунок для подруги або тещі
✅ гіпоалергенні матеріали
✅ оригінальний дизайнерський образ
✅ розвиток емоційного інтелекту та фантазії
✅ підходить для дітей від 3+
Характеристики іграшки Tigres
-
Тип товару: м’яка іграшка
-
Форма: змійка з короною
-
Назва: Зельда
-
Розмір: 20 см
-
Вік: 3+
-
Матеріал: штучне хутро (100% поліестер)
-
Наповнювач: силіконізоване волокно
-
Висота: 0.15 м
-
Довжина: 0.23 м
-
Ширина: 0.18 м
-
Бренд: Tigres
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Висота | 15 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 458 ₴

