влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча вантажівка сміттєвоз "Middle truck" самоскид City-тепер у нових трендових кольорах! Це ідеальна машина для маленького будівельника. Елементи, що рухаються, надають цій яскравій і привабливій іграшці особливу реалістичність і функціональність. Кузов самоскида може підніматися та опускатися, а також відкривається задня кришка. Іграшкова машинка відрізняється міцною конструкцією та невеликою вагою.
- вік дитини: 3+
- оснащений рухомим контейнером, підйомником і бічним люком, що відкривається.
- Гра з транспортним засобом стимулює дитину в багатьох відношеннях: стимулює уяву, розвиває моторику, керуючи безліччю елементів, що рухаються, а також задовольняє природну цікавість і захоплення дитини світом будівництва та її численними елементами.
Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Вага | 1270 г |
| Висота | 270 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 440 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 563 ₴

