
М'яка іграшка Пряничний чоловічок, Пряничний чоловічок з мультика Шрек, Tigres ІГ-0199
- В наявності
- Код: ІГ-0199
398 ₴
- +380 (96) 651-74-94
М'яка іграшка "Пряничный человечек" - це чарівний подарунок для дітей і дорослих. Ігрушка виконана з високоякісних матеріалів, приятних на ощупь. У «Пряничного человечка» є мила улибка, великі очі і яскраві деталі одягу. Ігрушка може стати відмінним прикрасою для нової елки або інтер'єру.
Печиво імбирне - дуже м’яке та приємне на дотик, його не хочеться випускати з обіймів.
Разом з Печивом від бренду Tigres цікаво на прогулянках, під час веселих ігор, вдома та у подорожах.
Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект, вчить гратись в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 г |
| Висота | 26 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 6 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 398 ₴
