
М’яка іграшка Ельфік Пуффі Magic із резинкою для волосся, еко-іграшка ELFIKI, ( ІГ-0231 )
- В наявності
- Код: ІГ-0231
1 640 ₴
- +380 (96) 651-74-94
М’яка іграшка Ельфік Пуффі Magic із резинкою для волосся, еко-іграшка ELFIKI
Казкові Ельфи Айлі magic та Пуффі magic – це казкові персонажі від ТМ ELFIKI, які неодмінно додадуть колориту в ігри малюка. Милі казкові герої у вишуканому вбранні доповнять кімнату малюка, подарують радість та казковий настрій.
В доповнення до чарівного казкового ельфа Пуффі magic в додаток іде вишуканий аксесуар - резинка для волосся.
Ельфи – це позитивні, добрі герої, вірні друзі та чудові вишукані іграшки. Якщо ваші діти вірять в казку та диво, казкові Ельфи Айлі та Пуффі неодмінно стануть у нагоді!
Іграшка - Ельфік Пуффі magic – це неодмінно:
-
Чудовий подарунок до свят та знакових подій в житті дитини,
-
Вишукана дизайнерська іграшка,
-
Святковий декор.
Для пошиття іграшок використовуються гіпоалергенні тканини і наповнювач. Поєднання різних текстур та матеріалів сприяє розвитку тактильних відчуттів та дрібної моторики дитини.
-
Вік: 3+
-
Висота (м): 0.4
-
Довжина (м): 0.1
-
Ширина (м): 0.22
-
Вага нетто (кг): 0.34
-
Вага брутто (кг): 0.476
Матеріал: хутро штучне (100 % поліестер), наповнювач - волокно силіконізоване.
Даруйте казку разом з Ельфіком Пуффі Magic!
Замовляйте прямо зараз, щоб здивувати дитину унікальним подарунком, який стане її вірним другом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELFIKI Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 340 г |
| Висота | 40 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 10 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 1 640 ₴








