
Дитяча машина Позашляховик , Tigres 39970
- В наявності
- Код: 39970
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Цей захоплюючий мініатюрний транспортний засіб створено, щоб розвивати творчість і забезпечити дитині нескінченні години розваг.
Машинка оснащена інерційним механізмом, що робить гру ще цікавішою!
Завдяки привабливому трендовому дизайну та міцності деталей Авто-джип стане ідеальним супутником для юних дослідників.
- Компактний розмір автомобіля ідеально підходить для маленьких ручок, дозволяючи дітям поринути у захоплюючі пригоди як у приміщенні, так і на вулиці, а також дозволяє легко переносити іграшку, що робить її ідеальним компаньйоном для сімейних подорожей та ігор на природі;
- Має трендовий дизайн , плавні вигини і яскраві кольори;
- Виготовлений з високоякісних матеріалів, Авто-джип створений, щоб дарувати дитині багато годин розваг. Міцна конструкція забезпечує довговічність, а закруглені краї дозволяють дітям насолоджуватись своїми уявними пригодами, а батькам не турбуватись про безпеку їхніх дітей;
- Сприяє розвитку уяви, творчості, дрібної моторики та координації рухів;
- Підходить для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 228 г |
| Висота | 11.5 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 144 ₴