влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Сніговик "Frosty" від бренду Tigres веселий та милий і обов’язково підкорить серця і малюків, і дорослих.
Сніговичок дуже м’який та приємний на дотик, його не хочеться випускати з обіймів.
Разом з Сніговиком "Frosty" від бренду Tigres цікаво на прогулянках, під час веселих ігор, вдома та у подорожах.
Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект, вчить гратись в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 197 г |
| Висота | 24 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 14 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 578 ₴

