
Розвиваючий ігровий килимок для дітей, Canpol babies 81/100
- В наявності
- Код: 81/100
4 089 ₴
- +380 (96) 651-74-94
![]()
Розвиваючий ігровий килимок SAFARI - це рішення 3-в-1, яке росте разом з дитиною і може використовуватися як манеж, який навчає килимок з іграшками на поперечинах або просто килимок без додаткових аксесуарів. Так багато можливостей означає, що килимок буде стимулювати вашу дитину грати протягом тривалого часу.
Зебра, лев і плюшевий ведмедик, книга і дзеркало — дружні підвіски, які спонукають дитину проявляти активність і тягтися до них, допомагають розвивати моторику, зміцнювати м'язи та практикувати мануальні навички, а також підтримують розвиток. розвитку почуттів у вигляді гри – зору, слуху та дотику. Різні фактури матеріалів, контрастні кольори та ніжні звуки – відмінна розвага для розвитку почуттів малюка з перших миттєвостей життя.
Функція манежу завдяки піднятим краям килимка створює безпечний простір для ігор дитини і дозволяє батькові приділити час собі або зайнятися домашніми справами. Килимок можна прати у машині.
![]()
5 знімних іграшок: заохочуйте перегляд та дотик.
Подушка підтримує дитину, коли вона лежить на животі.
![]()
Дзеркало та контрастні кольори стимулюють зір.
![]()
Брязкальця, пищалки і шарудять елементи стимулюють слух.
![]()
Різні текстури стимулюють дотик.
![]()
Допомагає розвивати слухо-моторну та зорово-моторну координацію.
![]()
Допомагає розвивати моторику.
Продукт можна використовувати з моменту народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canpol Babies |
| Країна виробник | Польща |
| Вік | З народження |
| Колір | Сірий |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Розміри | |
| Вага | 1680 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 4 089 ₴








