
Маленький дитячий рюкзачок для малюків baby tilly, для дитячого садка, рюкзак рожевий тигрик
- Немає в наявності
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Маленький дитячий рюкзачок для малюків Baby Tilly
Рюкзак Baby Tilly - оригінальна та дуже практична річ, неодмінно порадує Вашу дитину
Рюкзак тварини
Дитячий рюкзак із серії Baby Tilly - це стильний, зручний та красивий виріб.
для вашої дитини.
Дитині сподобається забарвлення та незвичайне оформлення виробу.
А кишені та відділення забезпечать відмінну місткість.
Малюк самостійно обиратиме іграшки, які зможе взяти на прогулянку.
або в дитячий садок.
Додаткові кишені для олівців та інших предметів першої потреби.
Оснащений м'якими ременями, що регулюються.
Простий у догляді та очищенні.
Його легко прати навіть у холодній воді
Сучасний барвистий рюкзак Baby Tilly виготовлений без токсичних, шкідливих.
Добавок, тому абсолютно безпечний для дитячого здоров'я. Виріб виконаний
з високоякісного, екологічно чистого матеріалу – міцного поліестеру.
Веселий рюкзак для Вашого малюка .
Міцний
рюкзак із чарівними малюнками, зроблений із безпечних матеріалів. Він
підійде для школи та саду. Цей рюкзачок допоможе носити улюблені іграшки
майданчик або допоможе розмістити дитячі речі у подорож.
Розмір 31*26 см.
Виробник Baby Tilly.
Найкраща ідея для подарунка, який зробить дитину щасливою та подарує багато
радісних хвилин!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 181 ₴

