Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка-іграшка Сова Ліма, Tigres - мила інтер'єрна подушка, створена в ніжній зеленій колірній гамі. На задній стороні подушки вишиті крила сови, які вона начебто склала за спиною.
Іграшки-сови - користуються особливою популярністю серед дітей. З Совою Лімою малюкові буде особливо цікаво і приємно. Ліма стане чудовою прикрасою для дитячої кімнати, та зручним аксесуаром для відпочинку.
Подушка створена з якісних матеріалів, тому вона легка, м'яка, стійка до деформації і абсолютно безпечна для дитини.
- Дизайнерська подушка
- 100% безпечна сировина
- Ідеально підходить для гри та комфортного відпочинку
- Висока якість
- Гіпоалергенна
- Пакування: поліетилен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 330 г |
| Висота | 10 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 131 ₴


