Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча м'яка іграшка Чихуахуа - це чарівна популярна порода собак. Виготовлена з високоякісних матеріалів, приємних на дотик. Іграшка має білу вовну, великі виразні очі та рожеві вушка. На шиї у чихуахуа рожевий бантик, що робить її ще привабливішою. Ідеальний подарунок для дітей та любителів собак.
- • Оригінальний дизайн
- • 100% безпечна сировина
- • Висока якість
- • Гармонічне поєднання кольорів
- • Відмінний варіант подарунку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 114 г |
| Висота | 21 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 18 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 386 ₴
