Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка "Мальтіпа Дейзі" від Tigres - це чарівна та реалістична копія популярної породи собак. Виготовлена з високоякісних матеріалів, приємних на дотик. Іграшка має м'яку вовну кремового кольору, великі виразні очі та милу мордочку. Дейзі одягнена в ніжну фіолетову сукню з бантиком, що робить її ще більш привабливою. Ідеальний подарунок для дітей та любителів собак.
Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект, вчить гратись в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 192 г |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 16 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 518 ₴








