Іграшка з дитинчам Єнот, Tigres - дизайнерська іграшка, що складається з двох єнотів різного розміру. Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів та відповідає фізичним та інтелектуальним здібностям дітей від трьох років.
Гра в «дочки-матері» не втрачає своєї популярності серед дітей. У три роки дитина починає грати рольові ігри, наділяючи іграшки певними рисами характеру й відтворюючи різні життєві ситуації.
Іграшка Єнот створена, щоб гра стала ще реалістичнішою. Дитина уявлятиме, що це мама чи тато з малюком. Якщо купити дві іграшки, то буде справжня сім’я єнотів!
Граючись м’якими іграшками, дитина розвиває уяву, комунікативні здібності, тактильні відчуття, емоційний інтелект. Відтворює у грі усе, що її хвилює, позбавляється страхів та вчиться справлятися з емоціями.
- Дизайнерська іграшка
- Безпечна для дітей 3+
- Сертифікований матеріал
- Гіпоалергенна
- Чудовий варіант подарунка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Основні | |
| Наповнювач | Силіконізоване волокно |
| Тип іграшки | Тварина |
| Матеріал | Полиэстер |
- Ціна: 648 ₴
