Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка м'яка сірий Котик "Star", Tigres — м'яка та ніжна, ідеальна для малюків від народження. Шалений животик, приверне увагу малюка та розвиватиме тактильні відчуття, а спеціальні гранули, які використовуються під час наповнення іграшки, — розвиватиме дрібну моторику рук, яка відповідає за мовлення дитини. Безпечні матеріали, якісна вишивка, яскраві кольори та оригінальний дизайн — котик "Star" сподобається всім. Розвиває сенсорні відчуття та дрібну моторику
- Впливає на розвиток мовлення
- Оригінальний дизайн 100% безпечна сировина
- Гармонійне поєднання кольорів
- Від 0 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 166 г |
| Висота | 29 см |
| Вікова група | З народження |
| Довжина | 8 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Трикотаж |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 498 ₴







