влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Котик "Раффі" від українського бренду Tigres надзвичайно милий і обов’язково підкорить серця і малюків, і дорослих.
Іграшка дуже м’яка та приємна на дотик, її не хочеться випускати з обіймів.
Разом з котиком "Раффі" від бренду Tigres цікаво на прогулянках, під час веселих ігор, вдома та у подорожах.
Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект, вчиться гратись в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 138 г |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 12 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 503 ₴


