
Подушка для подорожей. Подголовник "Travel time by plane", Tigres ПД-0403
- В наявності
- Код: ПД-0403
323 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Стильний підголовник "Travel time by plane" стане чудовим аксесуаром під час подорожей та тривалого сидіння.
Підголовник приємний на дотик і практичний. Виріб можна використовувати як елемент декору, аксесуар для гри та відпочинку.
Ідеально підходить для: *комфортного відпочинку, *подорожей літаком, *подорожей потягом, *подорожей в авто, *подорожей автобусом, *роботи в офісі.
Особлива форма подушки комфортно облягає шию і м’яко підтримує голову, що забезпечує максимальний комфорт. Висота задньої частини подушки фіксує голову і шию в зручному положенні. Забезпечує оптимальний розподіл тиску тіла.
Зручна застібка дозволяє комфортно транспортувати підголовник (на сумці, на валізі, на руці, на шиї).
Підголовник виготовлений з екологічно чистих матеріалів, зберігає свою форму після багаторазового прання.
Переваги дорожньої подушки "travel time by plane":
-
✅ Максимальний комфорт: Особлива форма та висока задня частина фіксують шию та голову.
-
✅ Ортопедична підтримка: Забезпечує оптимальний розподіл тиску та м'яку підтримку.
-
✅ Універсальність: Підходить для подорожей літаком, потягом, авто, автобусом та роботи в офісі.
-
✅ Практичність: Зручна застібка для легкого транспортування на багажі.
-
✅ Якість та безпека: Виготовлений з екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів.
-
✅ Довговічність: Зберігає форму після багаторазового прання.
Наш інтернет-магазин Babybox пропонує швидку та надійну доставку замовлених дорожніх аксесуарів та підголовників по всій Україні 🇺🇦, де є відділення Нової Пошти. 📦
Запрошуємо вас перейти на сайт Babybox.in.ua і ознайомитися з усім асортиментом товарів: ортопедичні подушки для подорожей, підголовники для сну в машині, дорожні подушки та багато іншого. Подорожуйте із задоволенням! 👉
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 308 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Форма | Рогалик |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 323 ₴


