
Цей захоплюючий транспортний засіб створено, щоб розвивати творчість і забезпечити дитині нескінченні години розваг. Завдяки привабливому дизайну та міцності деталей Джип стане ідеальним супутником для юних дослідників.
- Попри значний розмір автомобіля, він дуже легкий та ідеально підійде для маленьких ручок, дозволяючи дітям поринути у захоплюючі пригоди будь-де. Також іграшку легко переносити, що робить її ідеальним компаньйоном для ігор на природі;
- Має реалістичний і привабливий дизайн, плавні вигини і яскраві кольори;
- Виготовлений з високоякісних матеріалів, Джин створений, щоб дарувати дитині багато годин розваг. Міцна конструкція забезпечує довговічність, а закруглені краї дозволяють дітям насолоджуватись своїми уявними пригодами, а батькам не турбуватись про безпеку їхніх дітей;
- Сприяє розвитку уяви, творчості, дрібної моторики та координації рухів;
- Підходить для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 670 г |
| Висота | 190 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 311 ₴
