Яскрава іграшкова вантажівка Multi Truck з трактором - прекрасний вибір подарунка для розвитку дитини, адже в цей ігровий набір входять відразу дві яскраві і цікаві іграшкові машинки.
Вантажівка обладнана рухомим кузовом і фіксатором закритого положення. У ньому також є петля для кріплення шнурка в передній частині. Додатково в комплект входить іграшковий трактор з рухомим ковшем.
Ігровий набір повністю безпечний для маленьких дітей, відрізняється високою міцністю, стимулює уяву і розвиває спритність рук.
Всі деталі виготовлені з міцних і якісних матеріалів, тому вантажівка з трактором може використовуватися як вдома, так і на вулиці.
Вашій дитині буде цікаво грати такою іграшкою з друзями, адже іграшки від Тигрес розвивають мислення і спрямовані виключно на позитивні емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тигрес |
| Вага | 870 г |
| Висота | 250 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 428 ₴
