
Дорожня подушка підголовник "Travel time by car", Tigres ПД-0404
- В наявності
- Код: ПД-0404
322 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Стильний підголовник "Travel time by car" стане чудовим аксесуаром під час подорожей та тривалого сидіння.
Підголовник приємний на дотик і практичний. Виріб можна використовувати як елемент декору, аксесуар для гри та відпочинку.
Ідеально підходить для: *комфортного відпочинку, *подорожей літаком, *подорожей потягом, *подорожей в авто, *подорожей автобусом, *роботи в офісі.
Особлива форма подушки комфортно облягає шию і м’яко підтримує голову, що забезпечує максимальний комфорт. Висота задньої частини подушки фіксує голову і шию в зручному положенні. Забезпечує оптимальний розподіл тиску тіла.
Зручна застібка дозволяє комфортно транспортувати підголовник (на сумці, на валізі, на руці, на шиї).
Підголовник виготовлений з екологічно чистих матеріалів, зберігає свою форму після багаторазового прання.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Гарний подарунок для дорослого і дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 308 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 28 см |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 322 ₴


