Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид Hot Wheels у коробці — входить до серії Volvo&Hot Wheels відомого німецького бренда Klein. Ваш малюк цікавиться будівельною технікою? Тоді він буде в захваті від професійних будівельних авто серії Hot Wheels від Klein! Машинка має рухомі елементи, що дуже сподобається дитині. Колеса в транспорту гумові. У процесі гри, Ваша дитина зможе розвинути уяву, увагу та дрібну моторику. Маленький будівельник буде дуже радий, якщо йому подарують цю іграшку, адже вона міцна, функціональна та стане незамінним помічником у його ігрових будівельних роботах. Іграшка підходить для гри на вулиці або вдома. Самоскид Hot Wheels виготовлений в оригінальному перегоновому червоно-жовтому дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 514 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 167 ₴

