Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор Hot Wheels – входить до серії Volvo & Hot Wheels відомого німецького бренду Klein.
Ваш малюк цікавиться будівельною технікою? Тоді він буде в захваті від професійних будівельних автомобілів серії Hot Wheels від Klein!
Екскаватор Hot Wheels виконаний в оригінальному гоночному червоно-жовтому дизайні.
Зроблено для наймолодших будівельників: велика лопата підвішена на міцних з'єднаннях, які можна легко та безпечно регулювати маленькими руками. Завдяки широким шинам і міцному шасі фронтальний навантажувач може впоратися з будь-якою місцевістю та будь-яким навантаженням – на превелику радість невеликих будівельників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Вага | 275 г |
| Висота | 125 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 225 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Екскаватор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 237 ₴









