Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тигреня "Аврора" від бренда Tigres — чудовий подарунок для вашого допитливого малюка! Тигреня Аврора обов'язково сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. Іграшка дуже м'яка та приємна на дотик, її не хочеться випускати з обіймів. Тигреня Аврора від українського бренда Tigres незмінний супутник на прогулянках, під час веселих ігор, удома та в подорожах. Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію, емоційний інтелект і любов до тварин, вчить грати в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 122 г |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 16 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 373 ₴



