Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тигреня "Даніель" від бренда Tigres — чудовий подарунок для вашого допитливого малюка! Тигреня Даніель обов'язково сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. Іграшка дуже м'яка та приємна на дотик, її не хочеться випускати з обіймів. Тигреня Даніель від українського бренда Tigres незмінний супутник на прогулянках, під час веселих ігор, удома та в подорожах. Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію, емоційний інтелект і любов до тварин, вчить грати в сюжетно-рольові ігри.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Чудовий варіант подарунка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 12 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Персонажі | Madagascar |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 329 ₴



