Оригінальний підголівник у формі милого тигреня подарує радісний настрій і дітям, і дорослим. Підголівник стильний і красивий, також приємний на дотик і практичний. Виріб можна використовувати як елемент декору, аксесуар для гри та відпочинку. Ідеально підходить для: комфортного відпочинку, * подорожей літаком, * подорожей поїздом, * подорожей в авто,* подорожей автобусом, * роботи в офісі. Особлива форма подушки комфортно облягає шию і м'яко підтримує голову, що забезпечує максимальний комфорт. Висота задньої частини подушки фіксує голову та шию в зручному положенні. Забезпечує оптимальний розподіл тиску тіла. Підголівник виготовлений з екологічно чистих матеріалів, зберігає свою форму після багаторазового прання.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Гарний подарунок для дорослого та дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 282 г |
| Висота | 9 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дорожня |
- Ціна: 303 ₴


