
Іграшковий трактор - Дитячий асфальтний каток "Tech Truck", ELFIKI (39796)
- В наявності
- Код: 39796
378 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Авто "Tech Truck", ELFIKI - це абсолютно новий асортимент еко-іграшок, виготовлених з біопластику.
Біопластик - це еко поліетилен високої щільності, виготовлений на основі цукрової тростини, сировини, що відновлюється. Саме тому еко поліетилен поглинає вуглекислий газ з атмосфери під час виробництва, допомагаючи зменшити викид парникових газів. В той же час, іграшки з біопластику не поступаються за своїми властивостями іграшкам з традиційного пластику.
Збережемо довкілля разом!
У машинці відсутні дрібні деталі, тому вона абсолютно безпечна для дітей від 1 року.
Іграшка вирізняється міцною конструкцією, легкою вагою, проста у використанні.
Також корисна тим, що сприяє розвитку дрібної моторики рук, координації рухів, фантазії та просторового мислення дитини.
Іграшки бренду ELFIKI виготовлені в ніжних трендових кольорах, які виховуватимуть у дитини почуття смаку та стилю.
Пакування: картонна коробка з вікном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELFIKI Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Висота | 190 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 378 ₴

