Плюшева іграшка собачка "Кейзі" від бренда Tigres дуже мила й обов'язково підкорить серця й дітей, і дорослих. Собачка дуже м'яка та приємна на дотик, її не хочеться випускати з обіймів. Разом із мальтипом "Кейзі" від бренда Tigres цікаво на прогулянках, під час веселих ігор, вдома та в подорожах. Під час гри малюк отримає радість і позитивні емоції, розвиває тактильні відчуття, фантазію й емоційний інтелект, вчить грати в сюжетно-рольові ігри.
- • Оригінальний дизайн
- • 100% безпечна сировина
- • Висока якість
- • Гіпоалергенний
- • Гармонійне поєднання кольорів
- • Чудовий варіант подарунка
Трішки цікавого про іграшку собачка породи мальтипа :
Мальтипу - це популярна порода собак завдяки своєму милому зовнішньому вигляду, невеликим розмірам і гіпоалергенній шерсті. Вони зазвичай мають кучеряву або хвилясту шерсть, яка може бути різного кольору. Мальтипу відомі своїм ласкавим і грайливим характером, що робить їх відмінними компаньйонами для сімей.
Іграшки для дітей з доставкою по Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 192 г |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 16 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 518 ₴









