
Canpol babies розвивальний килимок SENSORY TOYS ( 68/077 )
- В наявності
- Код: 68/077
4 488 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Безкоштовна доставка у віділення Нової Пошти
Контрастний розвивальний килимок із колекції Sensory Toys має інтерактивні елементи, які надовго зацікавлять вашого малюка. Контрастні кольори ідеально підходять для новонароджених, оскільки вони бачать тільки контрасти в перший період свого життя. Килимок заповнений шаром утеплювача, який ізолює дитину від холодної підлоги. Килимок росте разом із малюком. Його можна використовувати як ігровий майданчик, класичний килимок з іграшками на арках і килимок без дуг. Килимок обладнаний брязкальцями, прорізувачами та безпечними дзеркальцями. Всі іграшки можна зняти та дати малюки в ручки. Килимок сумісний з іншими іграшками з колекції Sensory Toys. Наприклад, брязкальце до коляски можна прикріпити на дугу. От 0 месяцев.
![]()
Різні фактури матеріалів – розвивають дотик.
![]()
Велике знімне дзеркало та контрастні іграшки – розвивають зір.
![]()
Елементи дзвону та шарудіння – розвивають слух.
![]()
3в1 Росте разом з дитиною - килимок з функцією манежу, килимок з іграшками на ґратах, килимок без ґрат.
![]()
Дуже товстий та м'який – ізолює дитину від статі.
![]()
Знімні іграшки та прорізувачі – вони надовго займуть вашу дитину.
![]()
Килимок підтримує розвиток почуттів дитини та стимулює її активність.
![]()
Створіть набір з інших іграшок із колекції SENSORY TOYS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canpol Babies |
| Країна виробник | Польща |
| Вік | З народження |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Розміри | |
| Вага | 1867 г |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 685 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 4 488 ₴








