Оригінальний підголовник у вигляді милого котика подарує радісний настрій і діткам, і дорослим.
Підголовник стильний і красивий, також приємний на дотик і практичний. Виріб можна використовувати як елемент декору, аксесуар для гри та відпочинку.
Ідеально підходить для: *комфортного відпочинку, *подорожей літаком, *подорожей потягом, *подорожей в авто, *подорожей автобусом, *роботи в офісі.
Особлива форма подушки комфортно облягає шию і м’яко підтримує голову, що забезпечує максимальний комфорт. Висота задньої частини подушки фіксує голову і шию в зручному положенні. Забезпечує оптимальний розподіл тиску тіла.
Підголовник виготовлений з екологічно чистих матеріалів, зберігає свою форму після багаторазового прання.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
• Гарний подарунок для дорослого і дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 230 г |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32 см |
| Тип | Для сну |
- Ціна: 316 ₴
