влевовправо
С доставкою

Мобіль Canpol для немовлят з проектором та синьою музичною скринькою.
- В наявності
- Код: 75/100_blu
3 091 ₴
+380 (50) 088-38-79
- +380 (96) 651-74-94
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобіль на ліжечко з проєктором CANPOL, музичною скринькою та плюшевими іграшками, які зацікавлять малюка. Завдяки безлічі функцій іграшка позитивно впливає на розвиток зорової та слухової координації дитини. Проєктор показує різнобарвні зірочки та місяць.
![]()
Приємні звуки музичної скриньки та звуки природи допоможуть дитині заспокоїтися й їй заснути.
Карусель має на вибір 25 мелодій і звуків.
Карусель обладнана дистанційним керуванням.
![]()
Пульт дистанційного керування дає змогу вмикати та вимикати карусель на відстані.
![]()
Іграшка автоматично вимикається за 40 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpol Babies |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1830 г |
| Висота | 38.5 мм |
| Довжина | 57.5 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 14.7 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 091 ₴



