Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвинка-дівчинка у вишиванці не залишить нікого байдужим. Це чудовий подарунок як для дитини, так і дорослого. Свинка обов’язково потоваришує з дитиною та стане незамінним супутником у її пригодах. Розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект дитини.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Висока якість
• Гіпоалергенний
• Гармонійне поєднання кольорів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 162 г |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 12 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 278 ₴
