
Машинка дитяча вантажівка "Гігант" Wader 65015 (без картону), іграшковий самоскид Фермер зелений
- В наявності
- Код: 65015
1 710 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Вантажівка Гігант - надзвичайно великий автомобіль довжиною 55 см. Машинка спереду має отвір для кріплення мотузки, шнурка тощо, за допомогою яких дитина може її тягнути. А також є можливість ззаду вчепити причеп. Вантажівка має відкритий кузов, який можна відкринути назад, а положення кузова фіксується спеціальним фіксатором. Діти будуть у захваті від процесу завантаження, розвантаження і перевезення улюблених іграшок, а також від їзди по дому і саду. Найменші можуть самостійно їздити, сидячи в кузові автомобіля і відштовхуючись ніжками. Величезна вантажопідйомність (до 150 кг) гарантує дитині цікаву гру як на одинці, так і у компанії друзів чи батьків. Велика, міцна і багатофункціональна машина обов’язково сподобається маленьким автолюбителям і вона служитиме їм роками. Ігри вантажівкою гігантом розвивають уяву найменших дітей, підтримує їх мануальні здібності і рухову координацію дитини. Всі елементи виготовлені з високоякісних безпечних матеріалів для дітей.
Вантажівка Гігант:
- кольоровий самоскид довжиною 55 см
- кузов вантажівки можна відкидати, а положення кузова фіксувати спеціальним фіксатором
- міцна конструкція, величезна вантажопідйомність (до 150 кг)
- до машини можна вчепити ззаду причіп з серії Гігант, а спереду трос для того, щоб можна було її за собою тягнути
- виготовлена з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов
- ігри з використанням вантажівки гіганта розвиває уяву дитини, підтримує розвиток її мануальних здібностей і рухової координації
- служить для перевезення різних предметів чи іграшок
- можна гратись в домі і у дворі
- для дітей від 1 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2220 г |
| Висота | 360 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 550 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 1 710 ₴



