Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий сміттєвоз Middle Truck — приваблива, реалістична та функціональна іграшка, яка подарує дитині задоволення й сприятиме її розвитку.
Сміттєвоз має багато рухомих елементів, наприклад, систему спорожнення сміттєвого контейнера, підіймальний кузов, відкривну кришку в бічному відсіку кузова. Іграшковий сміттєвоз Middle Truck виготовлений із легкого, але міцного пластику, стійкого до погодних умов. Завдяки цьому іграшкова машинка прекрасно підходить як для гри вдома, так і на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1001 г |
| Висота | 220 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 420 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 508 ₴
