Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий самоскид Middle Truck — це ідеальна машина для маленького будівельника.
Рухомі елементи надають цій яскравій і привабливій іграшці особливої реалістичності та функціональності.
Кузов самоскида може підійматися й опускатися, а також відкривається задня кришка.
Іграшкова машинка вирізняється міцною конструкцією та маленькою вагою.
Паковання — поліетилен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 909 г |
| Висота | 250 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 468 ₴
