
Мега пожежна машина Wader Magic Truck Action 36221 розбризкує воду
- В наявності
- Код: 36221
1 695 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Magic Truck Action - це неповторна серія великих машин, про які мріє кожна дитина. Вони є дуже реалістичними копіями справжніх вантажівок!
Magic Truck авто пожежна, як і справжній пожежний автомобіль, має висувну драбину, на кінці якої знаходиться корзина для пожежника, помпу, резервуар для води і шланг для її подачі. Рухомі елементи, що обертаються, дають змогу направити струмінь води у різні сторони. Причіп можна кріпити до кабіни 2 способами. Додатково в нього є висувні підпірні ніжки, які дозволяють використовувати причіп самостійно. Авто має нову удосконалену кабіну з фарами, що світяться у темряві, колеса оздоблені тамподруком. Всі елементи іграшки виконані з високоякісного безпечного матеріалу. Основною характеристикою машини є її міцність завдяки чому вона може служити дитині протягом багатьох років. Іграшка упакована у гарну коробку, ідеальну для подарунку.
Magic Truck авто пожежна:
- велика міцна машина довжиною до 80 см
- висувна драбина з корзиною, помпа, резервуар для води, а також шланг для її подачі
- виготовлена з високоякісного безпечного матеріалу
- розвиває уяву дитини, точність і мануальні вміння, покращує її спостережливість і здатність логічно мислити
- упакована у гарну коробку, ідеальну для подарунку
- для дітей від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2880 г |
| Висота | 280 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 790 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 695 ₴


