Canpol babies Іграшка Килимок розвиваючий з ручками для дітей 0+ SAFARI являє собою поєднання безпечного простору для ігор та іграшок, які спонукають дитину проявляти активність і тягнутися до них. Різні текстури матеріалів, контрастні кольори і ніжні звуки - відмінна розвага для малюка. розвиток почуттів із перших миттєвостей життя. Додаткове наповнення по краях килимка створює безпечний простір для ігор дитини, а батькові дозволяє приділити час собі або зайнятися домашніми справами. Зебра, лев і плюшевий ведмедик, книга і дзеркало — дружні підвіски, які допомагають розвивати моторику, зміцнювати м'язи та практикувати мануальні навички, а також сприяють розвитку почуттів через гру — зору, слуху та дотику.
Килимок можна прати у машині.
Продукт можна використовувати з моменту народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canpol Babies |
| Країна виробник | Польща |
| Вік | З народження |
| Колір | Бежевий |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Ігровий килимок |
| Розміри | |
| Вага | 1680 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 3 870 ₴









