
Дитяча подушка-іграшка Бегемотик Tigres, світло-зелена 💚
Подушка Бегемотик Safari від українського бренду Tigres подарує радісний настрій як дитині, так і дорослому. Ця м'яка подушка не лише стильна, але й приємна на дотик та практична. Виріб можна використовувати як елемент декору, як аксесуар для відпочинку та просто для захопливої гри. Подушка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, прекрасно зберігає форму після багаторазового прання.
Переваги подушки Бегемотика:
✅ Оригінальний дизайн: Яскравий та милий вигляд бегемотика робить цю подушку улюбленою іграшкою та стильним елементом декору дитячої кімнати.
✅ 100% безпечна сировина: Подушка виготовлена з гіпоалергенних матеріалів, що гарантує повну безпеку для чутливої дитячої шкіри.
✅ Ідеально підходить для комфортної гри: Завдяки м'якому наповнювачу та оптимальному розміру, подушка ідеальна для дитячих ігор та обіймів.
✅ Висока якість: Виріб зберігає свою форму та первісний вигляд навіть після багаторазового прання.
✅ Гіпоалергенна: Не викликає алергічних реакцій, що дозволяє використовувати її навіть для новонароджених.
✅ Гармонійне поєднання кольорів: Приємна колірна гама (світло-зелений та кремовий) створює затишок та позитивний настрій.
✅ Гарний подарунок для дорослого і дитини: Ця подушка стане чудовим подарунком на будь-яке свято, оскільки вона поєднує в собі практичність та естетичну привабливість.
Матеріал: хутро штучне (100% поліестр), наповнювач - волокно силіконізоване.
Розміри: Висота: 0.11 м, Довжина: 0.32 м, Ширина: 0.28 м.
Також є можливість відправки подушки-іграшки Бегемотика по всій Україні 🇺🇦, де є відділення Нової Пошти. 📦
Запрошуємо вас перейти на сайт Babybox.in.ua та переглянути весь перелік схожих м'яких іграшок, дитячих подушок та інших товарів для дітей. Переходьте зараз! 👉
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 208 г |
| Висота подушки | 11 см |
| Довжина подушки | 32 см |
| Ширина подушки | 28 см |
- Ціна: 293 ₴

