М'яка іграшка Зайчик "Банні", 28 см від української ТМ Тигрес стане приємним подарунком для дитини і дорослого. Нікого не залишить байдужим смішний заєць на прізвисько Банні. Не подумайте, що його так звати. Чудова м'яка іграшка Заєць Банні обов'язково сподобається кожному, хто її побачить, незважаючи на вік. Граючи з цією м'якою іграшкою, ваша дитина проведе свій час незабутньо. Милий Заєць Банні стане другом вашому малюкові. Заєць такий м'який, що одразу віриться в те, що ця м'яка іграшка здатна дарувати свою ніжність та втішати у сумну хвилину. Притисніть Зайця Банні до себе і ви відчуєте тепло і турботу, з якими створена ця іграшка.
Іграшка виготовлена з екологічних матеріалів, таких як плюш, гіпоалергенне силіконізоване волокно. Іграшка не збивається після машинного прання.
Розвиває тактильні відчуття, фантазію та емоційний інтелект дитини.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 г |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 459 ₴


