
Плюшева іграшка Тигрик "Найкращий друг", Tigres ИГ-0085
- В наявності
- Код: ИГ-0085
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Іграшка тигрик з колекції "Кращий друг" – м’яка та ніжна, бездоганна для малюків з народження. Животик, що шарудить, приверне увагу малюка й розвиватиме тактильні відчуття, а спеціальні гранули, що використовуються при наповненні іграшки, розвиватимуть дрібну моторику руку, яка відповідає за мовлення дитини.
Безпечні матеріали, якісна вишивка, яскраві кольори та оригінальний дизайн – «Кращий друг» сподобається і малюкам, і дошкільнятам, і школярам. Симпатичні ведмежатко, зайчик, котик, курчатко, пандочка, совеня, мишеня, бичок та тигрик – чудові антидепресанти та унікальна прикраса на рюкзак. «Кращий друг» заспокоїть малечу в дитячому садку та допоможе адаптуватися в школі.
Збирайте колекцію «кращих друзів» та вчіться розмовляти, досліджувати, вивчати та пізнавати світ разом з нами!
- Розвиває сенсорні відчуття та дрібну моторику
- Впливає на розвиток мовлення
- Оригінальний дизайн
- 100% безпечна сировина
- Гармонійне поєднання кольорів
- Від 0 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 82 г |
| Висота | 16 см |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 5 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 198 ₴
