влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоскид Volvo у коробці – машинка з рухомим кузовом серії VOLVO від Klein, стане гарним сюрпризом для юного автолюбителя. З таким самоскидом дитина із задоволенням гратиме вдома, а також самоскид знадобиться малюку і на вулиці. Іграшка виготовлена з якісної пластмаси на додаток з великими гумовими колесами. Самоскид VOLVO виконаний у сучасному сіро-жовтому дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 530 г |
| Висота | 180 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 290 см |
- Ціна: 424 ₴
