Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна подушка Тигр "Хантер" подарує радісний настрій як дитині, так і дорослому. Подушка не тільки стильна, але й приємна на дотик і практична. Виріб можна використовувати як елемент декору, як аксесуар для відпочинку та просто для захопливої гри. Подушка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, прекрасно зберігає форму після багаторазового прання.
• Оригінальний дизайн
• 100% безпечна сировина
• Ідеально підходить для комфортної гри
• Висока якість
• Гіпоалергенна
• Гармонійне поєднання кольорів
• Гарний подарунок для дорослого та дитини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 76 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подушки | 17.5 см |
| Довжина подушки | 3 см |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Матеріал наперніка/чохла | полиэстер |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Фігурна |
| Ширина подушки | 47 см |
- Ціна: 528 ₴


