
Термометр для дитячої ванни рожевий, Canpol babies 2/782
- В наявності
- Код: 2/782
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 651-74-94
Практичний та безпечний термометр для ванни DELFIN дозволяє точно виміряти температуру води. Показання температури прості та зрозумілі. Продукт без ртуті. Для вимірювання використовують очищений гас, залитий у трубку. Доступний у кількох колірних варіантах.
Термометр доступний у кількох колірних варіантах.
Продукт без ртуті. Очищений гас, залитий у трубку, використовується для вимірювання температури. Трубку мали так, щоб вона була недоступна для рук дитини.
Як використовувати?
Термометр слід утримувати в чистоті. Перед першим використанням промийте його у теплій воді з м'якою рідиною. Ретельно промийте під проточною водою. Після кожного використання промийте виріб та залиште сушитися. Не мийте в посудомийній машині, не дезінфікуйте, не заливайте окропом і не готуйте.
Очищений гас, залитий у трубку, використовується для вимірювання температури. Трубку мали так, щоб вона була недоступна для рук дитини.
Рекомендована температура ванни для маленької дитини повинна становити 32-37 ° С і позначена на шкалі зображенням обличчя, що усміхається. Температура, позначена символом сніжка, надто низька. Коли термометр покаже рівень сонця, потрібно охолодити воду, бо вона надто гаряча. Увага! Товар не є іграшкою. Використовуйте лише під наглядом дорослих. Зберігайте невикористаний термометр у недоступному для дитини місці. Перед кожним використанням перевіряйте продукт. При перших ознаках пошкодження або зношування викинути
| Основні | |
|---|---|
| Тип термометра | Масляний |
| Призначення | Для вимірювання температури води |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Кнопка перемикання шкали вимірювання | Не передбачена |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
| Мінімальна температура виміру (°C) | 10 град. |
| Максимальна температура виміру (°C) | 50 град. |
| Виробник | Canpol Babies |
| Країна виробник | Польща |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Автоматичне вимкнення | Ні |
| Плаває на поверхні води | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 45 г |
- Ціна: 174 ₴


