Великий трактор завдовжки 60 см має дуже реалістичний вигляд. Стане чудовою іграшкою навіть для найменших дітей.
Рухомий ківш трактора може підійматися й опускатися, а також повертатися в потрібне положення, завдяки чому грати стає ще більш пізнавально, цікаво та корисно.

За допомогою ковша дитина може будувати, завантажувати, розвантажувати та транспортувати різні речі. Трактор вирізняється солідністю виготовлення, стійкістю і витривалістю конструкції. Іграшку можна не тільки возити, а й їздити на ній. Це дитина може робити самостійно, відштовхуючись ніжками, або її може везти хтось із батьків, попередньо прив'язавши до машинки шнурок. Тримаючись за зручну ручку, дитина почуватиметься в безпеці під час катання. Його максимальна вантажність 100 кг. Всі елементи виготовлені з високоякісних, безпечних і нетоксичних матеріалів, стійких до будь-якої погоди. Завдяки цьому діти можуть ним грати як у будинку, так і у дворі, на терасі або в саду. Ігри трактором створюють додаткові можливості для рухової активності, підтримують моторний розвиток дитини, а також розвивають її уяву та креативність.
Великий Трактор-бульдозер:
великого розміру (60 см) та вантажності (до 100 кг)
має рухомий ківш виготовлений із високоякісних, безпечних і нетоксичних матеріалів можна грати як у будинку, так і у дворі, на терасі або в саду за бажання можна поєднати з причепом із серії Гігант
для дітей від 1 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2290 г |
| Висота | 360 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 600 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 2 039 ₴



