М'яка собачка бультер'єр (19 см) — м'яка іграшка від ТМ Тигрес, яка подарує радість рідним, друзям, коханим.
М'яка іграшка собака – найкращий друг вашої дитини! Цей чарівний плюшевий песик стане ідеальним компаньйоном для нескінченних ігор. Виготовлений з високоякісного гіпоалергенного матеріалу, він абсолютно безпечний для дітей. Коричневе забарвлення та великі виразні очі роблять цю іграшку особливо милою. Завдяки своїм невеликим розмірам, песик легко поміститься в дитячі ручки і стане улюбленою іграшкою для сну.
Купити м'яку іграшку собаку – це означає подарувати дитині море радості та позитивних емоцій!
Іграшка не тільки стильна та красива, але також приємна на дотик і практична.
Виготовлена з екологічно чистих матеріалів, а також зберігає свою форму після багаторазового прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тигрес |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 170 г |
| Висота | 19 см |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 149 ₴
